Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:  09:00-16:00

Сб: Вихідний

Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Bcaa потрібні для стабільної роботи організму і підтримки хорошої форми. Ці речовини надають необхідні «будматеріали» для синтезу білку, з якого складаються тканини людського тіла. Головними учасниками анаболічного процесу – створення нових біохімічних з' єднань – виступають незамінні амінокислоти bcaa.

Хімічні властивості речовин і їх значення для здоров'я

Назва групи кислот пішла від англійського «branched - chain amino acid». У перекладі це означає – амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами. Саме так виглядає їх хімічна формула. Сюди входять три елементи:

  • валін;
  • лейцин;
  • ізолейцин.

Незамінними їх називають тому, що вони не синтезуються в організмі. І для нормальної роботи усіх органів запас треба поповнювати за допомогою харчування. Джерелами кислот є такі продукти: печінка, яйця, твердий сир, риба, червона ікра, горіхи, бобові. Спортсменам і активним людям часто необхідно купити амінокислоти bcaa додатково: у вигляді окремих препаратів або у складі спортивних комплексів. Такі добавки вважаються основою спортхарча.

Чому саме це тріо? ВСАА відносяться до протеїногенних амінокислот – тим, що беруть участь в синтезі білку. А той є будівельним матеріалом усіх тканин тіла, у тому числі мускулатури. Таким чином дефіцит амінокислоти bcaa не дозволить накачати міцні м'язи. 

На відміну від деяких інших хімічних сполук, вони розщеплюються не в печінці, а в м'язовій тканині. І створюють необхідну для фізичних зусиль енергію. Приблизно третина усіх амінокислот в м'язах належить до цієї групи. Означає – без належної кількості кислот не вийде довго і наполегливо тренуватися. Усе це вказує на велику ефективність амінокислот БЦА, купити в Україні які можна за доступною ціною. 

Усі три елементи ідеально доповнюють і посилюють позитивний ефект один одного. До їх переваг відносяться:

  1. Заповнення енергії

Окислюючись в м'язах, лейцин робить молекули аденозинтрифосфорної кислоти. Своєю чергою АТФ вивільняє енергію, завдяки якій людина може рухатися.

  1. Відновлення і зміцнення мускулатури

Близько 60% м'язової тканини складає амінокислота глютамін. Цей стимулятор гормону зросту сприяє відновленню м'язів і не дає їм виснажуватися. Його запаси скорочуються під час навантажень. Амінокислоти ВСАА ж перетворюється в глютамін, підтримуючи його нормальний рівень.

  1. Кліткове зростання

Лейцин також активізує продукування інсуліну, завдяки чому поживні речовини в клітинах перетворяться для їх зростання.

  1. Зниження ваги

Група кислот з bcaa сприяє виробленню лептину – гормону ситості. Це позбавляє від переїдання.

Таким чином вони допомагають не лише підкачатися, але і схуднути. Ціна вітамінів БЦА повністю виправдана. Вони нейтралізують голод і уберігають м'язову тканину від розпаду. Під час інтенсивного зайняття спортом спалюється жировий прошарок і мускулатура стає міцніше.

Як вживати амінокислоти BCAA

У більшості випадків виробники компонують кислоти в пропорції 2:1:1. Лейцину завжди більше, оскільки його роль у біосинтезі білку вагоміша. Можуть зустрічатися й інші пропорції, аж до 8:1:1. Але саме стандартна формула bcaa вважається найбільш правильною. Дослідження показали, що значне переважання одного мікроелемента над двома іншими здатне знижувати загальну ефективність амінокислоти bcaa і навіть шкодити здоров'ю.

Купити амінокислоти bcaa варто як для швидкого набору маси, так і для схуднення. У першому випадку приймайте спортхарч уранці – щоб уникнути катаболізму. А також перед зайняттям в спортзалі, в перервах між вправами й після тренування. Щоб спалити зайві кілограми, додайте по дозі між основною їдою, це понизить апетит.

У обох варіантах краще над усе приймати цілий комплекс амінокислот BCAA і спортивного харчування, який міститиме також протеїн, глютамін і інші корисні компоненти. Проте важливо переконатися у відсутності протипоказань і строго дотримуватися рекомендованого дозування.

У нашому інтернет-магазині можна купити амінокислоти bcaa і спортивне харчування наступних брендів: 10X Nutrition, Mutant, Rule One, Optimum Nutrition і інші. Ціна вітамінів БЦА коливається в основному в районі 600-700 гривень. BCAA пройшли перевірку якості та отримали відповідні сертифікати.  

Купити BCAA високої якості й дешево можна в інтернет-магазині Fitness Factor з доставкою в Києві та Україні. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний варіант під ваші потреби.

Найдешевший товар

BCAA + B6 - 100 таблеток

362 грн

Найдорожчий товар

Амінокислота Mutant BCAA 9.7 1044 г Фруктовий пунш

1299 грн

Найпопулярніший товар

BCAA + B6 - 100 таблеток

362 грн

Найбільш обговорюваний товар

Амінокислота Mutant BCAA Caps 200 капсул

479 грн

Вгору