Компанія Fitness Factor функціонує на ринку спортивного харчування більше 20 років і дорожить своєю репутацією. В асортименті тільки якісна продукція знаменитих виробників з усього світу: Rule One Proteins, 10X Nutrition, Universal Animal, NOW та інших. Кожен товар проходить ретельну перевірку і відзначається фірмовою голограмою Fitness Factor. У нас є всі документи, що підтверджують безпосереднє співробітництво з виробниками спортивного харчування та БАДів. Ми дбаємо як про B2B-клієнтів, так і B2C-клієнтів з сайтів роздрібної та оптової торгівлі.

HTTPS

Наша компанія відповідальна за безпеку передачі даних, тому на всіх наших сайтах встановлений захищений протокол HTTPS. Він дозволяє зашифрувати дані клієнтів і запобігти їх отримання третіми особами.

Справжність продукції - голограма Fitness Factor

Якщо клієнт отримав товар без спеціальної сертифікованої голограми «FitnessFactor», він повинен повідомити про це нам. Вся продукція відзначена спеціальною наклейкою, яка вказує, що товар справжній і доставлений на склад офіційним постачальником.

Також перевірити, чи не підробку ми привезли, можна за допомогою штрих-коду на упаковці.

Сертифікати на товари

Наша продукція має сертифікати якості від виробників. Якщо постачальник не сертифікував свій товар (мова йде про деякі дієтичні добавки або харчові продукти), то він надає лист або сертифікат міжнародної якості ISO 9001. Щоб побачити зразок сертифікату на ту чи іншу продукцію, зв'яжіться з нами, і наші менеджери нададуть документи, які цікавлять, поштою.

Приклад сертифікату:

Контракти про співпрацю з офіційними виробниками

Наша компанія є імпортером спортивного харчування та аксесуарів для спорту в Україні з США і Європи та заснована в 1993 році. Ми не працюємо через посередників, а напряму зв'язуємося з американськими або європейськими виробниками. У нас:

  • 16 визнаних брендів з США і Європи;
  • контрактне виробництво в Сполучених Штатах Америки та Німеччини;
  • 3 власні торгові марки;
  • лідируючі позиції національного бізнес-рейтингу.

Відповідно, у нас є прямі контракти про співпрацю з офіційними постачальниками протеїну, БАДів, вітамінів та іншої спортивної продукції. Партнери: Rule One Proteins, 10X Nutrition, Universal Animal, Optimum Nutrition, NOW, Form Labs та інші.

Якщо вас цікавить будь-який документ, що підтверджує безпосереднє співробітництво Fitness Factor з вищепереліченими брендами, напишіть нам.

Повернення та обмін товару

Продукція, яка відноситься до спортивного одягу, екіпіровки чи аксесуарів для спорту підлягає поверненню чи обміну відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"». Протягом 14 днів такі товари можна повернути в магазин або обміняти на такий же в разі браку. Продукти, що відносяться до продовольчих товарів (спортивне харчування, вітаміни та добавки), поверненню і обміну не підлягають.

Оплата на карту ФОП

Оплата товару відбувається на рахунок фізичної особи-підприємця. У призначенні платежу необхідно лише вказати номер замовлення. У компанії не використовуються рахунки фізичних осіб для отримання коштів.